335 Lekë
990 Lekë
Kurseni 655 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe meshkrimin...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe meshkrimin "If not now when", qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te zgjidhni masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Specifikat

Gjinia Mashkull
Materiali Pambuk

Produktet që keni parë

Reviews (0)