790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte me nje stil sportiv qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te zgjidhni ngjyren dhe masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 25199

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte me nje stil sportiv qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te zgjidhni ngjyren dhe masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Specifikat

GjiniaMashkull
MaterialiPambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.