690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe me shkrimin "The new kid big city growing", qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Bluze me nje stil sportiv dhe me shkrimin "The new kid big city growing", qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te zgjidhni masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Specifikat

GjiniaMashkull
MaterialiPambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.