1 490 Lekë


Përshkrimi

T-Shirt Jeshile Madmext

E lehte , teper stil dhe material 100% pambuk 

Ngjyra te tendencave te fundit 

Me detaj zinxhir tek pjesa e kraheve 

Ideale per perditshmeri ku mund te kombinohet lehtesisht 

Prerje slim fit 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34099

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-Shirt Jeshile Madmext

E lehte , teper stil dhe material 100% pambuk 

Ngjyra te tendencave te fundit 

Me detaj zinxhir tek pjesa e kraheve 

Ideale per perditshmeri ku mund te kombinohet lehtesisht 

Prerje slim fit 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.