531 Lekë
590 Lekë


Përshkrimi

Varese dekorative me 8 lidhje gome për shënime dhe letra

Gjatësia x gjerësia: 40x9x20 cm

Materiali: Dru dhe Litar

Aksesor i vecante per te lene shenime 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31650

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
4 ne stok
300 Lekë
590 Lekë
Kurseni 290 L
Shitur (23)
4 ne stok

Përshkrimi

Varese dekorative me 8 lidhje gome për shënime dhe letra

Gjatësia x gjerësia: 40x9x20 cm

Materiali: Dru dhe Litar

Aksesor i vecante per te lene shenime 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
711 Lekë
790 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
711 Lekë
790 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
4 ne stok
171 Lekë
190 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
4 ne stok
298 Lekë
350 Lekë
Kurseni 15%
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
4 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al