499 Lekë


Përshkrimi

Kornize puzell 30x30

Permasa e fotografise: 15x10 cm

Materiali i kornizes: MDF dhe qelq

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 43390

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
1 ne stok
- 1500 L
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2600 L
6 990 Lekë
9 590 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
1 ne stok
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 600 L
1 290 Lekë
1 890 Lekë
1 ne stok
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 400 L
290 Lekë
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
690 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 300 L
190 Lekë
490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 400 L
490 Lekë
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kornize puzell 30x30

Permasa e fotografise: 15x10 cm

Materiali i kornizes: MDF dhe qelq

Produktet që keni parë

Reviews (0)