74 900 Lekë


Përshkrimi

Frigorifer Haier HDW1618DNPK

  • Frigorifer Haier qe ruan ushqimin te fresket 2 here me shume
  • Teknologji No Frost qe nuk lejon formimin e akullit
  • Kapaciteti total : 341Lit / (NETO)
  • Klasi i energjise D per 36% me teper kursim energjie
  • Ne garanci 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71374

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

149 990 Lekë
I disponueshëm
38 900 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (234)
Nuk ka me gjendje
13 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (71)
I disponueshëm
42 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
279 000 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 997 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
30 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
51 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Frigorifer Haier HDW1618DNPK

Zbuloni nje pervoje te re te lidhur me aplikacionin hOn

Ne shtepine inteligjente Haier, zgjidhjet e personalizuara ofrojne pervojen me te mire

Aplikacioni hOn i jep klientit nje grup te pafund nderveprimesh me produktin, fale shume funksioneve inteligjente

Aplikacioni hOn dhe inteligjenca artificiale ofrojne funksione novatore qe parashikojne nevojat tuaja per ushqime te fresketa

Discover new connected tailor made experience with hOn App

36% me teper kursim ne krahasim me klasin F te energjise

Zgjedhja e frigorifereve te klasit D te Haier do te thote kursim i energjise, permiresim te efikasitetit te performances dhe respektim te mjedisit.

-36% konsum ne krahasim me klasin F.

D Class

Teknologji inovative -tashme nuk keni pse te shkrini frigoriferin

Teknologjia shume inovative Total No Frost e Haier parandalon me zgjuarsi formimin e ngricave ne frigoriferin tuaj.

Nje "Fresher Shield" i vecante parandalon qe ajri i ngrohte te hyje ne ngriresin tuaj gjate procesit te shkrirjes automatike te vazhdueshme,

duke mbrojtur ushqimet tuaja te ngrira dhe duke parandaluar humbjen e panevojshme te energjise.

Tani nuk do t'ju duhet te shkrini me ngriresin tuaj.

Mirembajtja e frigoriferit tuaj nuk ka qene kurre kaq e lehte!

Innovative technology for effortless maintenance

Ftohje me te shpejte pa krijuar zhurme

Inxhinieria superiore qe eshte zhvilluar ne zhvillimin e kompresoreve te frigorifereve me inverter te dyfishte te Haier do te thote qe dridhjet

reduktohen ndjeshem gjate funksionimit te tyre, keshtu qe ato jane me pak te zhurmshme,

nderkohe qe ofrojne ende efikasitet te jashtezakonshem energjie dhe ftohje super te shpejte.

Quietly efficient for quicker cooling

Ruajeni ushqimin e fresket 2 here me gjate

Sirtari Haier's Humidity Zone i mban frutat dhe perimet tuaja te fresketa dy here me gjate.

Eshte ne gjendje ta beje kete fale teknologjise HCS (Sistemi i Kontrollit te Lageshtise),

nje membrane me fibra bimore qe mban nivelet e lageshtise ne 90% brenda ndarjes.

Nivelet e ruajtura me saktesi te lageshtise parandalojne formimin e çdo uji te kondensuar brenda sirtarit, permbajtjen e tyre ushqyese te ushqimeve tuaja per me gjate.

HDW1618DNPK(UK) 34005198 10

Video Demonstruese:

Specifika teknike:

KAPACITETI TOTAL : 341Lit / (NETO)

KAPACITETI I FTOHESIT:   222 Lit

KAPACITETI I NGRIRESIT:  119 Lit

SISTEMI I FTOHJES:  No Frost

SISTEMI I NGRIRJES:   No Frost

Klasi i energjise: D

KONTROLLI:  Elektronik me prekje MyZone Box ( Perime, fruta)

ZONE E FRESKET():  Po

FUNKSIONE: HOLIDAY, PANEL LOCK My zone ALARM:  Po

NDRIÇIMI: Led

KOMPRESOR INVERTER:  Po

NDERRIM KRAHU I DERES

Kontroll me wifi:hOn

NR. I KOMPRESORËVE:  1

NIVELI I ZHURMËS:  36 dB (A)

KONSUMI: 204 KWH/Vit

PËRMASAT:  L 180.5 x Gj 59.5 x Th 65.8 cm

Specifikat

Marka Haier
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)