32 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 11 000 Lekë


Përshkrimi

Lavatrice Elektra EWM9100P2B

  • Kapaciteti 9 kg
  • 1000 xhiro centrifuge RPM
  • Lloji I motorrit - Motorr AC
  • 15 programe larje
  • 2 vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71278

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

99 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 7000 L
98 000 Lekë
105 000 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
74 900 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
69 900 Lekë
79 900 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 4000 L
26 990 Lekë
30 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20000 L
32 990 Lekë
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
40 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
32 990 Lekë
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
99 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
65 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice Elektra modeli EWM9100P2B

Me nje kapacitet lares prej 9 kg dhe 1000 xhiro centrifuge RPM

Hapja e deres eshte ballore

Lavatricja ka 15 programe te ndryshme larjeje

Ka nje panel kontrolli elektronik dhe niveli i  zhurmes 58/76 (Dba)

E pajisur me nje ekran LED 

Vjen ne ngjyre te bardhe

Dere e gjere dhe pompe me filter

Materiali i tubit eshte Polipropileni

Mbulesa e siperme eshte e levizeshme dhe ka kembeza te rregullueshme

Ka opsionin e bllokimit per femijet si edhe opsionin e vendosjes ne pune ne nje kohe te caktuar

Me sistem Eko-Logjik, sistem kontrolli te cekuilibrit dhe sistem i zbulimit te deshtimit

Mbrojtja nga tejmbushja

Klasa e energjise A++

Lloji i rezistences eshte Inox

Lloji i motorrit - Motorr AC

Materiali i kazanit - Celik inox

Permasat - L89xGJ65,5xTH66,4 cm

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 Vite
Klasa e Energjise A++
Kapaciteti ( ne kg ) 9 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)