5 690 Lekë


Përshkrimi

  • Ibrik Ariete Classica 2864/C
  • Cajnik elektrik me nje dizajn te rafinuar.
  • Kjo ju lejon te pergatitni çajra dhe infuzione bimore direkt brenda.
  • Ngjyre bakri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 58572

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 20%
8 400 Lekë
10 500 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (31)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok

Përshkrimi

Ibrik Ariete Classica 2864/C

Cajniku elektrik i linjes Classica, me modelin e tij te rafinuar rikthen ne nje dimension te persosjes dhe qetesise

thelbesore per te shijuar momentin e çajit, çajrave bimore dhe infuzioneve ne maksimum.

Fale filtrit te integruar dhe qe lahet lehtesisht, sistemit te mbylljes automatike dhe dorezes ergonomike, ky kazan

behet nje shoqerues i sigurt dhe i lehte per t’u perdorur, i persosur per te shoqeruar momentet e relaksit.

ora del tè bollitore ariete classica

Praktike

Perdoreni direkt ne tavoline fale bazes pa tela 360 °

bollitore ariete classica pratico

I sigurte

E lehte per tu perdorur, ajo fiket vetvetiu kur arrihet vlimi

bollitore ariete classica sicuro

Hapja e madhe ne pjesen e siperme lejon te shtono uje lehtesishte ne te. Maksimumi i kapacitetit 1.7 litra

bollitore ariete classica veloce

Preciz

Ideale per pergatitjen e çajrave dhe infuzioneve, por edhe per te shpejtuar vlimin e ujit per makaronat

apo ushqimet e tjera qe ju duhet te pergatisni me uje te nxehte.

bollitore ariete classica prezioso

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 2000 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)