2 590 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh - Ariete Breakfast 417/WH

  • 40 W fuqi per lengje te shijshme
  • 2 kone te levizshme dhe gryke qe nuk pikon
  • Rrotullimi djathtas dhe majtas me presion ne kon
  • Mbulesa e pluhurit 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 72456

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
6 890 Lekë
7 890 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 2600 L
6 990 Lekë
9 590 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
12 590 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 000 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh - Ariete Breakfast 417/WH

E fuqishme dhe e thjeshte per t'u perdorur, me shtrydhesen e frutave pergatisni lengje frutash te fresketa ne pak minuta dhe me perberes natyrale.

Ka 2 kone shtrydhese te levizshme dhe nje gryke qe nuk pikon me funksion hapje/mbylljeje.

Ideale per çdo cep te shtepise fale mbuleses se pluhurit dhe mbeshtjellesit te integruar te kabllove ne baze.

Shtrydhesi i agrumeve Breakfast Line eshte i thjeshte ne perdorim:

aktivizohet duke shtypur frutat ne kon dhe ka kembe qe nuk rreshqasin per perdorim me te sigurt dhe me te qendrueshem.

shtrydhese agrumesh Ariete

PLOTE ME ENERGJI NE MENGJES

Me shtrydhesen Breakfast ju pergatitni lengjet e frutave per mengjese te pasura me lende ushqyese dhe te shijshme.

Nje leng portokalli per mengjes eshte i persosur per vitaminen C, kripera minerale dhe energji!

Embelsirat e bera ne shtepi

Per ata qe i pelqejne embelsirat e bera vete, kumbulla me limon eshte ideale per mengjeset familjare.

Zbuloni receten ne blogun e Arietes, gjeniut te shtepise!

Torte me limon me shtrydhesen e Arietes

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 40W

Reviews (0)