4 680 Lekë
5 900 Lekë
Kurseni 1 220 Lekë


Përshkrimi

  • Mbajtese buke plastike Tescoma 4Food
  • Materiali plastik
  • Permasa 42 x 26 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 65357

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 590 L
700 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok

Përshkrimi

Mbajtese buke plastike Tescoma 4Food

E shkelqyeshme per ruajtjen e te gjitha llojeve te bukes; fundi i profilizuar i kutise se bukes parandalon buken nga lageshtia e padeshiruar.

Me trajtim kunder rreshqitjes; bere nga plastika e shkelqyer rezistente.

Pastrojeni me nje lecke te lagur dhe thajeni.

Shënim: Embelsira me yndyre si krofa, briosh etj. duhet te mbeshtillen ne qese ushqimore kur mbahen ne kutine e bukes.

Produktet që keni parë

Reviews (0)