290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

  • Pjate qeramike rrethore CZT13-14
  • Materiali Qeramik 
  • Diametri 20 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 58018

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
5 090 Lekë
7 090 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjate qeramike rrethore CZT13-14

Materiali i pjates qeramik 

Diametri i saj eshte 20 cm 

E sigurt per ne Furre, Mikrovale dhe Lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)