1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatancash Bormioli te linjes White Moon
  • Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe
  • Dizajn i thjeshte me forme rrethore
  • Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese
  • Materiali qelq opal 
  • Me permasa 27 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32285

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatancash Bormioli te linjes White Moon

Seti permban 6 pjatanca me ngjyre te bardhe

Dizajn i thjeshte me forme rrethore

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Materiali qelq opal 

Me permasa 27 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)