12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash Athens 331 Gural 
  • Materiali i pjatave eshte Porcelan 
  • Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter
  • Paketimi permban 24 pcs
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 65446

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash Athens 331 Gural 24 pc

E pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume te bukur me nuanca te lehta e te embla.

Seti permban 24 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona.

Seti permban 6 pjata supe, 6 pjatanca te vogla, 6 pjatanca te medha, 6 tasa

Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter.

Produktet që keni parë

Reviews (0)