12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash me 24 pjese
  • Materiali i pjatave eshte Porcelan 
  • Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55364

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
1 512 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 740 L
1 050 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 20%
1 112 Lekë
1 390 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash porcelani 24 Cope modeli  me dizenjo fantastike

Te pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume lulesh me nuanca te lehta e te embla.

Seti permban 24 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona.

Seti permban 6 pjata supe, 6 pjatanca te vogla, 6 pjatanca te medha, 6 tasa

Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter.

Produktet që keni parë

Reviews (0)