12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set pjatash me 24 pjese
  • Materiali i pjatave eshte Porcelan 
  • Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55364

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
12 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash porcelani 24 Cope modeli  me dizenjo fantastike

Te pershtatshme per perdorim te perditshem por dhe raste kur keni miq te ftuar.

Me nje dizenjo shume lulesh me nuanca te lehta e te embla.

Seti permban 24 pjese dhe eshte e pershtatshme per 6 persona.

Seti permban 6 pjata supe, 6 pjatanca te vogla, 6 pjatanca te medha, 6 tasa

Mund te lahen ne pjatalarese ne temperatura te uleta dhe ne cikel te shkurter.

Produktet që keni parë

Reviews (0)