560 Lekë


Përshkrimi

Qerues Perimesh Presto Tescoma 

Material çelik dhe plastike rezistente shume cilesore

Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera

Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 48044

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 950 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Qerues Perimesh Presto Tescoma 

Material çelik dhe plastike rezistente shume cilesore

Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera

Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen tuaj

Lahte lehtesisht ne lavastovilje . Gjatesia 18 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)