560 Lekë


Përshkrimi

Qerues Perimesh Presto Tescoma 

Material çelik dhe plastike rezistente shume cilesore

Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera

Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 48044

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 265 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 265 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
630 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok

Përshkrimi

Qerues Perimesh Presto Tescoma 

Material çelik dhe plastike rezistente shume cilesore

Per te qeruar patate, perime apo fruta te tjera

Nje aksesor i nevojshem per kuzhinen tuaj

Lahte lehtesisht ne lavastovilje . Gjatesia 18 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)