4 800 Lekë


Përshkrimi

Kavanoze per erezat me bazament rrotullues

Tescoma Mbajtese elegante per te mbajtur erezat mjeshterisht ne vendin e punes ne kuzhines ose ne tryeze.

Erezat jane te organizuara...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 42904

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
450 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
900 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
650 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok

Përshkrimi

Kavanoze per erezat me bazament rrotullues

Tescoma Mbajtese elegante per te mbajtur erezat mjeshterisht ne vendin e punes ne kuzhines ose ne tryeze.

Erezat jane te organizuara dhe te identifikueshme mire, lehtesisht te arritshme fale mbeshtetjes rrotulluese.

Nje gyp ne mbajtes lehteson mbushjen e kavanozeve.

Kavanozet jane universale; ato jane te pajisura me 8 kapake per ereza tokesore dhe 8 kapake shtese per ereza te tera.

Produkte te bera prej qelqi me cilesi te larte dhe plastike rezistente.

Produktet që keni parë

Reviews (0)