3 200 Lekë


Përshkrimi

Dhurata perfekte per cdo moshe: 

Abazhuri "Moon Lamp'' i personalizuar  me gdhendje.

Me pult komandimi per fikje ndezje dhe ndryshim ngjyre te drites

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42171

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 500 Lekë
4 000 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
4 000 Lekë
5 000 Lekë
1 ne stok
- 1000 L
2 500 Lekë
3 500 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 000 Lekë
2 500 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
700 Lekë
1 000 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
3 000 Lekë
3 500 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
4 000 Lekë
5 500 Lekë
1 ne stok
- 500 L
3 500 Lekë
4 000 Lekë
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta realizuar mbi ambazhur

Globi eshte me touch dhe punon me bateri dhe karikim.

Permasat 20 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fantastik

Produkti eshte shume cilesor dhe personit qe ia dhurova i pelqeu shume. duket vertet si hena

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fantastik

Produkti eshte shume cilesor dhe personit qe ia dhurova i pelqeu shume. duket vertet si hena