8 990 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Sipërfaqja: Xham i temperuar 100%, ofron qëndrueshmëri dhe një pamje elegante.
  • Struktura: 100% Melamin me trashësi 18 mm, e bënë të fortë dhe të qëndrueshme.
  • Madhësia: Gjerësi 75 cm, Lartësi 35 cm, dhe Thellësi 75 cm, ideale për çdo hapësirë.
  • Dizajni: Ngjyra e nuancës së arrës (walnut), shton një prekje natyrale dhe të ngrohtë në ambient.
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

I disponueshem

Referenca: 75266

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

Cmimi me i mire i garantuar
9 990 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
9 890 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
4 690 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
7 790 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Tavoline mesi Hannah Home Bubble - Walnut

Tavolina e mesit Hannah Home, modeli Bubble - Walnut, është një shtesë e mrekullueshme dhe praktike për çdo dhomë ndenjeje.

Sipërfaqja e saj e bërë nga xham i temperuar 100% siguron një pamje elegante dhe moderne, si dhe një qëndrueshmëri të lartë.

Struktura e tavolinës është bërë nga melamin 100% me trashësi 18 mm, e cila e bën atë jo vetëm të fortë, por gjithashtu e qëndrueshme ndaj përdorimit të përditshëm.

Me madhësinë e saj - gjerësi 75 cm, lartësi 35 cm, dhe thellësi 75 cm - kjo tavolinë është e përshtatshme për çdo lloj dhomë ndenjeje, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për të vendosur objekte të ndryshme.

Dizajni i saj në ngjyrën e arrës (walnut) shton një ndjesi natyrale dhe të ngrohtë në ambient, duke u kombinuar bukur me çdo lloj mobilimi.

Tavolina vjen në një pako të vetme, duke e bërë atë të lehtë për transportim dhe montim.

Montimi dhe Transporti

Ky produkt vjen nga Europa prandaj është pjesë e një game kaq të gjërë me këto çmime kaq të mira. 

Kushtet e transportit nga aladini, për produktet që janë nga magazinat e Europës
• Tërheqja e produktit në dyqanin fizike aladini Bllok-Tiranë është Falas
• Transporti brenda Tiranës kushton 200 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.
• Transporti në periferi të Tiranës kushton 250 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.
• Në qytete të tjera transporti kushton 300 leke dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.
• Për produktet e medha volumoze, cmimi është në varësi të peshës, dhe varion nga 300 deri 2500 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

Montimi mund të bëhet lehtësisht vetë nëpërmjet manualit të përdorimit. 

Kthimi dhe garancia 

Produktet tek Aladini kanë gjithmonë të drejtën e kthimit brenda 14 ditëve nga marrja e porosisë. Nuk ka nevojë të jepni asnjë arsye për ta kthyer mjafton të mos ta doni më si porosi. Megjithathë duhet produktit të mos e dëmtoni dhe të mbani kushtet tona të cilat i gjeni këtu sipas ligjit shiptar.

Reviews (0)