4 790 Lekë
6 090 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

  • Materiali: Pllakë me grimca e mbuluar me melaminë 100%, e cila siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të lehtë për tu pastruar.
  • Trashësia: 18 mm, që ofron durim dhe fortësi të strukturës.
  • Madhësia e raftit: 46 cm gjerësi x 128.5 cm lartësi x 22 cm thellësi.
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

I disponueshem

Referenca: 88045

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

Cmimi me i mire i garantuar
4 790 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
4 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
4 790 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
15 990 Lekë
17 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1000 L
8 690 Lekë
9 690 Lekë
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Raft Librash Kalune Design Hitit - Walnut 

Rafti i librave Kalune Design Hitit vjen në një ngjyrë arrë të butë, duke shtuar një nuancë ngrohtësie dhe elegancë në çdo mjedis. Ky model kombinon funksionalitetin dhe estetikën, duke ofruar një zgjidhje të shkëlqyeshme për të ruajtur dhe shfaqur libra dhe objekte dekorative në mënyrë stilore.

Specifikat:

Materiali: Pllakë me grimca e mbuluar me melaminë 100%, e cila siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të lehtë për tu pastruar.

Trashësia: 18 mm, që ofron durim dhe fortësi të strukturës.

Madhësia e raftit: 46 cm gjerësi x 128.5 cm lartësi x 22 cm thellësi.

Shtesat: Ofron raftet e shumta dhe mundësinë për të u fiksuar në mur për më shumë siguri dhe për të maksimizuar hapësirën vertikale.

Avantazhet Konkurruese:

Dizajni tërheqës: Ngjyra e arrës shton një prekje të ngrohtë dhe klasike në hapësirën tuaj.

Përdorim i shumëfishtë: Përshtatet si për libra, ashtu edhe për të ekspozuar çdo lloj objekti dekorativ, duke e bërë atë një zgjedhje versatile për shtëpinë ose zyrën.

Instalimi fleksibël: Raftet mund të montohen në mur për një pamje të pastër dhe më shumë siguri.

Montimi edhe transporti

Këto produkte janë të pajisura me manual dhe të gjitha aksesorët për tu montuar lehtësisht vetë në shtëpinë tuaj. 

Produktet e mobiljeve vinë nga magazinat tona në Europës.

Kushtet e transportit nga aladini, për produktet që janë nga magazinat e Europës

• Tërheqja e produktit në dyqanin fizike aladini Bllok-Tiranë është Falas

• Transporti brenda Tiranës kushton 200 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Transporti në periferi të Tiranës kushton 250 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Në qytete të tjera transporti kushton 300 leke dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Për produktet e medha volumoze, cmimi është në varësi të peshës, dhe varion nga 300 deri 2500 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë

Reviews (0)