10 990 Lekë
12 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Materiali: Bord me grimca i veshur me 100% melaminë
  • Ngjyra: E bardhë
  • Trashësia: 18 mm
  • Madhësia e Tavolinës së Studimit:
    • Gjerësia: 133 cm
    • Thellësia: 55 cm
    • Lartësia: 146.4 cm
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

I disponueshem

Referenca: 75391

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

Cmimi me i mire i garantuar
12 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
92 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
1 290 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
4 590 Lekë
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavoline Studimi Hannah Home Vina - White White

Tavolina e Studimit "Hannah Home Vina" në ngjyrë të bardhë të pastër, ofron një zgjidhje të bukur dhe funksionale për çdo hapësirë pune ose studimi.

E ndërtuar me bord me grimca të cilësisë së lartë të veshur me melaminë 100%, kjo tavolinë garanton rezistencë të lartë ndaj gërvishtjeve dhe njollave, si dhe ofron një durabilitet të gjatë me një trashësi prej 18 mm.

Madhësia e saj impresive me gjerësi 133 cm, thellësi 55 cm dhe lartësi 146.4 cm, ofron hapësirë të bollshme për kompjuterin, librat, dhe materialet tuaja të studimit.

Designi i saj i thjeshtë dhe elegant e bën atë të përshtatshëm për çdo ambient, duke shtuar një prekje moderne në çdo dhomë studimi ose zyrë në shtëpi.

Montimi edhe transporti

Këto produkte janë të pajisura me manual dhe të gjitha aksesorët për tu montuar lehtësisht vetë në shtëpinë tuaj. 

Produktet e mobiljeve vinë nga magazinat tona në Europës.

Kushtet e transportit nga aladini, për produktet që janë nga magazinat e Europës

• Tërheqja e produktit në dyqanin fizike aladini Bllok-Tiranë është Falas

• Transporti brenda Tiranës kushton 200 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Transporti në periferi të Tiranës kushton 250 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Në qytete të tjera transporti kushton 300 leke dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Për produktet e medha volumoze, cmimi është në varësi të peshës, dhe varion nga 300 deri 2500 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

Reviews (0)