1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Hekur - Ariete 6234

  • Hekuri me avull Ariete 6234 largon cdo rrudhe, dhe ato me te veshtirat
  • Ne dizajn me maje konike per te kapur dhe zona te veshtira: jaka, midis kopsave
  • Shpetoni nga lodhja dhe koha e gjate e hekurosjes me hekurin qe do pergjysmoje kohen e perdorimit
  • Me nje shperthim te avullit 28 gram / min
  • Ne garanci 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 34765

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 900 L
4 590 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (131)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
New
5 290 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
7 990 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
New
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
New
7 990 Lekë
9 490 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Ariete modeli 6234

Jepini veshjeve tuaja nje hekurosje perfekte me hekurin tone te avullit Ariete

Ne cilesi dhe performance te larte, per te shnderruar veshjet tuaja ne nje pamje te fresket dhe te paster,

Pergjysmoni kohen dhe lodhjen e hekurosjes

Pllaka e saj qeramike ofron shperndarje te barabarte te avullit ne rrobat tuaja pa u ngjitur dhe pa krijuar shqetesime

Me nje funksion te fuqishem avulli vertikal qe eshte ideal per heqjen e rrudhave nga rrobat e varura

Mund te zgjidhni te mbani funksionin me avull gjate perdorimit apo te zjidhni funksionet per shperthim te menjehershem te avullit per te kapur rrudhat e veshtira

Hekuri nuk peshon shume dhe vjen me permasa te vogla, keshtu qe do ju ofroje lehtesi ne perdorim

Me doreze ergonomike dhe mbushje horizontale me uje, per te dhene me te miren e cilesise

Fale funksioneve eficente, sic eshte avulli qe nuk demton dhe shperndahet ne gjithe hapesiren, mund te dalloni lehtesine ekstreme te perdorimit dhe efiaksitetin ne hekurosje, cka do e beje hekurosjen tuaj nje proces jo te lodhshem

Shpetoni nga lodhja dhe koha e gjate qe merr hekurosja dhe frika se mos veshja juaj e preferuar do te demtohet

Hekurosni cdo dite para se te dilni veshjen tuaj te preferuar shpejt dhe pa u munduar

Sistemi automatik i pastrimit, pllaka qe nuk ngjit, dizajni ergonomik dhe elegant per te mundesuar prakticitet, e ben kete hekur thjesht te shkelqyer

Karakteristikat e produktit:

Fuqia2000 W
Kapaciteti i cisternes se ujit250 ml
Funksion i tharjes/ me avullPo
Permasat e pllakes qe nuk ngjit 21,5 x 11,5 cm
Nxjerrje avulliPo
Rregullimi i sasise se avullit qe delPo
Sistem automatik i pastrimitPo
Masa e leshimit te avullit28 gram/minute
Pesha e produktit0.86 Kg
Pesha e kutise1.09 Kg

Permasat e produktit:

Gjatesia: 27.5 cm

Gjeresia: 12 cm

Lartesia: 13 cm

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 2000 W

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume i mire

Shume i mire per cmimin qe e mora, ngrohet shpejt dhe eshte i lehte ne dore

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume i mire

Shume i mire per cmimin qe e mora, ngrohet shpejt dhe eshte i lehte ne dore