12 290 Lekë


Përshkrimi

Kostum per shi Sealtex klasik

Per ditet me shi na duhet rehati dhe mbrojtje per te gjithe trupin

Kostumi me pelhure dhe pantallona ka rezistence shume te mire ndaj ujit

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22158

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kostum per shi Sealtex klasik

Per ditet me shi na duhet rehati dhe mbrojtje per te gjithe trupin

Kostumi me pelhure dhe pantallona ka rezistence shume te mire ndaj ujit

Ofron hapesire rujtjeje per sendet personale dhe ato te punes. 

Pantallonat jane prerje e gjere, cka ju lejon veshje tjeter poshte tyre per te qendruar ngrohte edhe kur punoni.

Beli elastik ju lejon te levizni dhe ti terhiqni pa asnje pengese 

Fundi i rregullueshem me kopsa lejon nje perputhje te sigurte perreth kepuceve me qafe te punes.

Lahet lehtesisht me uje te ngrohte, proces te mesem. Jo centrifugim. Nuk pranojne hekurosje

*Veshja eshte e perbere nga nje pelhure ujendaluese dhe me nivel ajrosjeje te ulet

*Pelhura eshte me kapuç qe paloset nen jake

*Qepje hermetike qe ndalon perthithjen e ujit

*Materiali 100% poliester, thurje tricot e veshur me PU fleksibel dhe rezistente. Pelhure 200gm e teknologjise se larte.

*Zinxhire i dyanshem qe do te thote se veshja mund te hapet si lart po ashtu dhe nga poshte-lart

*Veshja mbrojtese ndaj shiut EN 343 eshte standart Europian i cili aplikohet ne ne veshjet qe perdoren kunder shiut dhe kushteve te keqija te motit. Kunder ndikimeve te eres se ftohtit mbi -5 grade celcius. Standarti mundesohet per dy parametra te performances X= Rezistence ndaj eres (3 nivele) dhe Y=Veçori ajrosese (3 nivele) 

Specifikat

Marka PORTWEST
Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)