5 990 Lekë


Përshkrimi

Set bluze + Tuta base antibakteriale

Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili lufton eren dhe rrit jetegjatesine.

Kane shtrese te holle...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22266

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set bluze + Tuta base antibakteriale

Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili lufton eren dhe rrit jetegjatesine.

Kane shtrese te holle qepjeje qe nuk bien ne sy

Per rehati gjate kohes qe i mbani veshur dhe siper keni te tjera

Kjo veshje ofron mbrojtje te vecant termike, mban lageshtiren larg dhe lufton eren.

Pelhura mundeson edhe perthithjen e djerses duke e nxjerre jashte ate.

Kjo lejon perdoruesin te qendroje i ngrohte dhe i thate ne kushte te ftohta atmosferike dhe i fresket ne te nxehte.

Nje set praktik per perditshmerine tuaj ne pune.

Specifikat

Marka PORTWEST
Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex

Reviews (0)