3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Drite Unaze Ring Light RGB 3D-36
  • Drite LED per foto/ video, Llive ne rrjete sociale, Youtube

  • Me 16 nivele ndricimi ne ngjyra RGB

  • Zgjidhni ju shumellojshmerine e ngjyrave

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 75945

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 390 L
100 Lekë
490 Lekë
Shitur (389)
I disponueshëm
- 2000 L
990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 300 L
3 490 Lekë
3 790 Lekë
3 ne stok
- 500 L
6 990 Lekë
7 490 Lekë
2 ne stok
- 200 L
2 990 Lekë
3 190 Lekë
2 ne stok
- 300 L
2 990 Lekë
3 290 Lekë
2 ne stok
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
71 999 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok

Përshkrimi

Drite Unaze Ring Light RGB 3D-36

Drita RGB vjen ne set me fishen e karikimit, karikuesin dhe telekomanden per kontrollin e ngjyrave

16 lloje ndricimi per t'u pershtatur ne cdo ambient ku do beni video/foto

Me dioda ne ngjyra te ndryshme RGB (te kuqe, gjelber dhe blu) 

Krijoni nje game te gjere te ndricimit apo kombinime ngjyrash

Ngjyrat dhe ndricimin qe doni e kontrolloni lehtesisht me telekomanden e perfshire ne paketim

Perdoreni ne cfaredo ambienti te deshironi: live, foto/video apo rrjete sociale

Regjistroni videon tuaj te preferuara make up tutorial, hapni live ne Instagram, Tik Tok, Youtube, apo dhe per ndricim ndryshe ne ambientin tuaj

Specifikat:

Lidhet me laptop, kompjuter apo vendoset dhe ne prize

Temperatura e ngjyres eshte 3200K-5500K

Nivelin e ndricimit e zgjidhni nga 10% deri ne 100%

3 modalitete te ndricimit: e ftohte, e ngrohte apo drite e bardhe

Produktet që keni parë

Reviews (0)