2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje bluetooth Picun B-01s
  • * Dëgjoni cilësinë më të lartë të muzikës kudo me këto kufje
  • * Me mikrofon
  • * Kontrolli i volumit
  • * Parimi i vokalizmit, Dinamik
  • * Material i palosshem
  • * Anulimi i zhurmës
  • * Gama e frekuencës: 20 – 20000 Hz
  • * Versioni Bluetooth: 5.3
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 89167

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (60)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
- 500 L
SHITUR
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (124)
Nuk ka me gjendje
- 500 L
6 400 Lekë
6 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
- 700 L
1 990 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 300 L
2 990 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 1209 L
790 Lekë
1 999 Lekë
Shitur (594)
1 ne stok
- 500 L
6 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (54)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje bluetooth Picun B-01s

Bluetooth: Versioni 5.3

Kapaciteti i Baterisë: Këto kufje janë të pajisura me një bateri të fuqishme prej 1000mAh, duke ju dhënë mundësinë për të dëgjuar muzikë ose bërë thirrje për një kohë të gjatë para se të duhet t'i ngarkoni përsëri.

Koha e Karikimit: Për të përgatitur kufjet për përdorim, ju nevojiten vetëm 1-2 orë karikimi.

Distance e Komunikimit: Këto kufje kanë një distance komunikimi prej 15 metrash, duke ju ofruar liri të lëvizjes dhe fleksibilitet gjatë përdorimit.

Kufjet "Picun B-01S" janë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë një përvojë dëgjimi të çliruar dhe të lirë nga kabllot. Me Bluetooth 5.3, ata sigurojnë një lidhje të qëndrueshme dhe cilësi të lartë të zërit. Bateria e fuqishme dhe koha e karikimit të shpejtë e bëjnë atë të përshtatshme për përdorim gjatë gjithë ditës.

Produktet që keni parë

Reviews (0)