1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Mikrofon për karaoke pa kabllo nga Earldom. 
  • Ka kapacitet baterie 1200 mAh dhe ju siguron kohë përdorimi nga 3 deri në 6 orë.
  • Shijoni mbremjet tuaja të karaokeve me miqtë dhe familjen tuaj!
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 82037

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2300 L
4 590 Lekë
6 890 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
- 1300 L
1 290 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
SHITUR
990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
7 490 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (29)
2 ne stok
- 3000 L
18 990 Lekë
21 990 Lekë
I disponueshëm
- 910 L
4 990 Lekë
5 900 Lekë
3 ne stok
- 1000 L
790 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1400 L
590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
2 190 Lekë
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
3 180 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
- 990 L
1 190 Lekë
2 180 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 490 Lekë
4 490 Lekë
3 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikrofon për karaoke pa kabllo nga Earldom. 

Ka kapacitet baterie 1200 mAh dhe ju siguron kohë përdorimi nga 3 deri në 6 orë.

Shijoni mbremjet tuaja të karaokeve me miqtë dhe familjen tuaj!

Pjesa e përparme e trupit të altoparlantit është e rregulluar me butona për te rregulluar me lehtësi tingullin gjatë karaokes.
Mikrofoni Earldom MC1 integron butona si: MIC VOL, MUSIC (rregullimi i volumit), ECHO, MAGIC (butoni i ndalimit/luajtjes së muzikës).

Falë pajisjes me altoparlantë dhe mikrofon në të njëjtin produkt, ju vetëm duhet të hapni çdo muzikë për të luajtur atë drejtpërdrejt në altoparlant dhe të këndoni karaoke me cilësi shumë të qartë.

Mikrofoni Earldom MC1 është i pajisur me 2 altoparlantë për të ndihmuar në përforcimin e zërit duke e përhapur në mënyrë të barabartë tingullin përreth.

Eshte i pajisur me bluetooth dhe e bën të lehtë për përdoruesit që të lidhen me pajisje si Smartphone, SmartTV, Laptop.

Produktet që keni parë

Reviews (0)