490 Lekë


Përshkrimi

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19833

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mini ventilator per iPhone.

Aksesor i nevojshem per ditet e nxehta te veres.

Thjesht vendoseni tek hyrja USB e iPhone tuaj, dhe freskohuni.

Me ngjyra te ndryshme, per ta pershtatur me ngjyren e celularit tuaj.

Praktik dhe shume i lehte per tu transportuar.

Produkti eshte i disponueshme ne pese ngjyra: bli, jeshile, roze, e bardhe dhe e zeze.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
2 ne stok
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
3 ne stok
26 290 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 590 Lekë
17 190 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
35 790 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
25 490 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
122 790 Lekë
I disponueshëm
26 490 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
24 490 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 190 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
46 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
9 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
41 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
7 290 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (21)
I disponueshëm
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
15 290 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (5)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.