690 Lekë


Përshkrimi

Geta te tejdukshme te markes Omsa. 70 Den. Shume te rehatshme. Kane jetgjatesi te larte. Ngjyrat ne dispozicion:natyrale, te zeza, gri dhe kafe e lehte.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23450

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Geta te tejdukshme te markes Omsa.

70 Den.

Shume te rehatshme.

Kane jetgjatesi te larte.

Ngjyrat ne dispozicion:natyrale, te zeza, gri dhe kafe e lehte.

Specifikat

Gjinia Femer
Marka OMSA

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.