1 990 Lekë


Përshkrimi

Bluetooth Car MP3 Player dhe karikues Wireless.

Karikoni telefonin tuaj celular  dhe gjithashtu degjoni edhe muzike.

Karikimi wireless funksionon me celular jo me te madhe se 5.8...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42034

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1300 L
1 990 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 60%
1 196 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 30%
1 603 Lekë
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (20)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
- 50%
1 345 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluetooth Car MP3 Player dhe karikues Wireless.

Karikoni telefonin tuaj celular  dhe gjithashtu degjoni edhe muzike.

Karikimi wireless funksionon me celular jo me te madhe se 5.8 inch.

Format muzikor MP3.

5V +/- 0,5S: 2402-2480 GHZE

Bluetooth: V4.1 + EDR CLASS

2Efaisthisia: -42dB +/- 

Rrotullim 360 ° i cili ju jep fleksibilitet ne perdorim

Produktet që keni parë

Reviews (0)