690 Lekë


Përshkrimi

  • Fishe karikimi USB Type-C
  • Material i forte dhe rezistent.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21315

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

182 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
162 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (126)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fishe karikimi USB Type-C

Per te karikuar pajisjet Andorid/Micro USB te gjenerates se re, si pershembull Samsung Galaxy S8.

Material i forte dhe rezistent.

Per karikim dhe transferim te dhenash.

Produktet që keni parë

Reviews (0)