590 Lekë


Përshkrimi

  • Samsung A50 Kase Silikoni Mat
  • Silokoni Mat mbron telefonin tuaj
  • Veshja e brendshme kamosh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38065

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 64000 L
64 990 Lekë
128 990 Lekë
I disponueshëm
- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok

Përshkrimi

Kase per telefonin tuaj, ne kater ngjyra: jeshile, te zeza, te kuqe dhe roze e lehte.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Material silikon efekt mat nga jashte dhe veshje kamosh tek pjesa e brendshme e kases.

Produktet që keni parë

Reviews (0)