28 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy A5
  • Dual SIM
  • Kapaciteti 128GB dhe Ram 4 GB
  • Kamerave eshte 25MP + 8MP + 5MP (Triple) dhe kamera selfie 25MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 36925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (29)
I disponueshëm

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
- 64000 L
64 990 Lekë
128 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy A50, me 2 karta. Garancia 2 vit.

Memorie 128GB dhe Ram 4 GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.4 inch.

Rezolucioni 1080x2340.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie).

Procesori Octa-core (4x2.3 & 4x1.7 GHz).

Madhesia e kamerave eshte 25MP + 8MP + 5MP (Triple) dhe kamera selfie 25MP.

Kapaciteti i baterise eshte 4000 mAh.

Kamera e trefishte per te kapur momentet tuaja me te bukura

Triple camera to capture your live moments

Optimizues per ti dhene vlere fotografive sipas tematikes

Scene Optimiser for share-worthy photos

Ekran për të parë më shumë nga bota

The screen to see more of the world

Opsioni fingerprint per privatesi maksimale

Your fingerprint is the key

Bateria qe keni kerkuar 4,000 mAh

The battery that keeps you powered

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 Vite
Permasa e Ekranit (inch) 6.4''
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 128 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore (Teiple) 25MP + 8MP + 5MP
Kamera Ballore 25MP

Produktet që keni parë

Reviews (0)