13 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Smartphone Xiaomi Redmi 12 8/128 GB me ekran 6.79''inch IPS LCD
  • Android 13, MIUI 14
  • Kamera triple  (50MP, 8MP, 2MP)
  • 8 GB RAM dhe 128 GB memorje
  • Bateri 5000mAh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 90282

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 13000 L
16 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
47 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok

Përshkrimi

Redmi 12 është një smartphone i mbushur me veçori që ofron një ekran të madh 90Hz FHD+ me një dizajn premium.

Është i pajisur me një procesor MediaTek Helio G88 për performancë të lartë dhe një bateri të madhe 5000mAh që siguron përdorim gjatë gjithë ditës.

Me konfigurimin e saj të trefishtë të kamerës AI 50 MP, duke përfshirë një kamerë ultra të gjerë dhe makro, përdoruesit mund të kapin foto të detajuara dhe të gjithanshme.

Telefoni vjen gjithashtu me IP53 rezistencë ndaj pluhurit dhe spërkatjes nga uji, opsione të zgjerueshme ruajtjeje, një sensor anësor të gjurmëve të gishtërinjve për zhbllokim të përshtatshëm dhe një sërë opsionesh të personalizueshme.

Në përgjithësi, Redmi 12 kombinon stilin, qëndrueshmërinë dhe performancën për të ofruar një përvojë të këndshme në smartphone.

Specifikat

Marka Xiaomi

Produktet që keni parë

Reviews (0)