2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Smartwatch W27 Pro 1.95''

  • Ore smart me ekran 1.95 inch
  • Me karikim te shpejte wireless
  • Bateri qe mund te zgjase deri ne 7 dite me nje karikim
  • Sensor per levizjen e dores
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 71728

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
New
3 990 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
9 350 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1300 L
5 190 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
- 1000 L
31 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2910 L
34 990 Lekë
37 900 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
- 4900 L
9 990 Lekë
14 890 Lekë
1 ne stok
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
1 ne stok
- 1000 L
48 900 Lekë
49 900 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
- 1500 L
1 790 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 3000 L
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 2000 L
4 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (186)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (136)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartwatch W27 Pro 1.95''

Ora smart me asistent zanor per komforditet absolut ne perdorim

Ekran me rezolucion 390 x 390 piksel per perdorimin perfekt ne nje ekran te madh

Me sensor per levizjen e dores

Mjafton te levizni doren per te aktivizuar sensorin e levizjes

Ekrani do ndizet menjehere per t'ju treguar oren apo wallpaper qe ju keni zgjedhur

Monitorim i rrahjeve te zemres

Masni hapat, kalorite dhe distancen e pershkuar dhe rrahjet e zemres

Qendroni ne kontroll te parametrave tuaj jetesore

Ora qe ju ndjek kudo ku jeni

Shenoni te gjitha kalorite e shpenzuara nga aktiviteti fizik dhe ruani te gjitha te dhenat e mbledhura

Karikim Wireless

Teknologjia e fundit ju ofron karikim te shpejte fast charging

Nuk do lodheni me me fishat bezdisese, me karikuesin wireless do perfitoni karikim te shpejte

Ora qe ju mundeson te hapni dhe dyer

Lexon lehtesisht kartat e aksesit ne dyer per lehtesi aksesimi ne shtepine apo zyren tuaj

Specifikat:

Smartwatch W27 Pro 1.95'' eshte nje ore smart dhe elegante qe mund te perdoret ne perditshmeri per t'i ndjekur aktivitetet dhe per te matur levizjet

Me nje ekran prej 1.95 '', ky smartwatch eshte mjaft i madh per te shfaqur te dhenat e nevojshme ne menyre te qarte dhe te lehte per tu lexuar. Me ndihmen e tij, mund te ndiqni numrin e hapave te hedhur gjate dites, kalorite e djegura dhe distancen e kryer.

Ne te njejten kohe, Smartwatch W27 Pro 1.95'' eshte pajisur me nje sensor te ritmit te zemres qe mund te monitoroje ritmin tuaj te zemres ne menyre te vazhdueshme.

Per me teper, Smartwatch W27 Pro 1.95'' ka nje bateri te fuqishme qe mund te zgjate deri ne 7 dite ne nje karikim. Kjo do te thote qe nuk do te duhet te nkarikoni oren tuaj shpesh dhe do te keni me shume kohe te perdorni funksionet e saj inteligjente.

Ne perfundim, Smartwatch W27 Pro 1.95'' eshte nje zgjedhje e shkelqyeshme per ata qe duan te kene nje ore te mencur dhe te perditshme qe mund t'u ndihmoje te ndiqni aktivitetin dhe shendetin e tyre ne menyre te qarte dhe te lehte.

Specifikat

Karta SIM Pa SIM
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti i mirë korrieri jo aq

Produkti ok, por jo 5 yje se korieri nk ish korekt. me tha vi per 1 or dhe erdhi per 3 me a te pres

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti i mirë korrieri jo aq

Produkti ok, por jo 5 yje se korieri nk ish korekt. me tha vi per 1 or dhe erdhi per 3 me a te pres