29 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 8 000 Lekë


Përshkrimi

 • Tablet Lenovo Tab P11 128 GB 11.5 Grey +Kufje DHURATE
 • Madhësia e ekranit: 29.2 cm (11.5")
 • 4 GB/ 128 GB Memorie
 • Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
 • Sistemi operativ: Android 12
 • 1 Vit Garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 94081

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ekran

 • Madhësia e ekranit: 29.2 cm (11.5")
 • Rezolucioni i ekranit: 2000 x 1200 pixel
 • Lloji i panelit: IPS
 • Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
 • Lloji i ekranit të prekjes: Kapacitiv
 • Raporti nativ i anës: 15:9
 • I rezistent ndaj gjurmëve gishtash: Po

Procesori

 • Prodhuesi i procesorit: MediaTek
 • Familja e procesorit: MediaTek
 • Modeli i procesorit: Helio G99
 • Numri i bërthamave të procesorit: 8

Memoria

 • Memoria e brendshme: 4 GB
 • Lloji i brendshëm i memorisë: LPDDR4x-SDRAM

Ruajtja

 • Kapaciteti i ruajtjes së brendshme: 128 GB
 • Pajisja për leximin e kartave: Po
 • Kartat e memorisë të kompatibël: MicroSD (TransFlash)
 • Madhësia maksimale e kartës së memorisë: 1 TB
 • Media e ruajtjes: uMCP

Grafika

 • Familja e kartës grafike: ARM
 • Karta grafike: Mali-G57 MC2

Audio

 • Numri i zërat e brendshëm: 4
 • Numri i mikrofonëve: 2
 • Sistemi audio: Dolby Atmos
 • Fuqia e zërit të difuzorit: 1 W

Kamera

 • Lloji i kamerës së pasme: Kamera e vetme
 • Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
 • Shpejtësia e regjistrimit video: 30 fps
 • Kamera e përparme: Po
 • Rezolucioni i kamerës përpara: 8 MP
 • Këndi i fushës së kamerës përpara (FOV): 83°

Rrjeti

 • Lidhja e rrjetit celular: Jo
 • Bluetooth: Po
 • Versioni i Bluetooth: 5.2
 • Standardi i Wi-Fi-së: Wi-Fi 6E (802.11ax)

Portet dhe interfacet

 • Sasia e porteve USB 2.0 Type-C: 1
 • Porta kombinuar dëgjimi/mikrofoni: Po

Dizajni

 • Emri i ngjyrës: Gri furtunë
 • Lloji i pajisjes: Tabletë e plotë
 • Forma: Tabletë
 • Ngjyra e produktit: Gri
 • Kodi i mbrojtjes ndërkombëtare (IP): IP52
 • Certifikimi: ErP Lot 3 RoHS TÜV

Performanca

 • Akcelerometri: Po
 • Sensori i dritës ambiente: Po
 • Gjiroscopi: Po
 • Sensori i afërsisë: Po
 • Sensori i sallës: Po

Softueri

 • Platforma: Android
 • Sistemi operativ: Android 12

Bateria

 • Bateria përfshirë: Po
 • Teknologjia e baterisë: Polimerë litiumi (LiPo)
 • Kapaciteti i baterisë: 7500 mAh
 • Koha e rimbushjes së baterisë: 3 h
 • Koha e vazhdueshme e përgjithshme e shikimit të video-s: 10 h
 • Koha e vazhdueshme e përgjithshme e dëgjimit të audio-s: 31 h
 • Koha e shfletimit (Wi-Fi): 10 h

Energjia

 • Fuqia e adapterit AC: 20 W
 • Voltage i hyrjes së adapterit AC: 100 - 240 V
 • Frekuenca e adapterit AC: 50 - 60 Hz
 • Voltage i daljes së adapterit AC: 10 V
 • Rryma e daljes së adapterit AC: 2 A

Peshë dhe dimensione

 • Lartësia: 7.4 mm
 • Pesha: 520 g

Kushtet operative

 • Temperatura operative (T-T): 0 - 40 °C
 • Lartësia operative relative (H-H): 0 - 95%
 • Lartësia operative: 0 - 3048 m

Përmbajtja e paketimit

 • Stilusi pen: Jo

Reviews (0)