1 390 Lekë


Përshkrimi

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31263

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 100 L
150 Lekë
250 Lekë
1 ne stok
- 400 L
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
2 790 Lekë
3 290 Lekë
1 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 790 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 000 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
890 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 210 L
1 390 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 170 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 100 L
700 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 400 L
1 490 Lekë
1 890 Lekë
1 ne stok
- 300 L
1 300 Lekë
1 600 Lekë
1 ne stok
- 400 L
1 300 Lekë
1 700 Lekë
1 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
3 ne stok
- 200 L
1 500 Lekë
1 700 Lekë
1 ne stok
- 500 L
1 900 Lekë
2 400 Lekë
1 ne stok
- 300 L
1 590 Lekë
1 890 Lekë
1 ne stok
- 500 L
1 900 Lekë
2 400 Lekë
1 ne stok
- 400 L
1 490 Lekë
1 890 Lekë
1 ne stok
- 300 L
1 250 Lekë
1 550 Lekë
1 ne stok
- 400 L
1 890 Lekë
2 290 Lekë
1 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.


Këto vëthë përbëhen nga lule të punuara me metrazhe ngjyrë argjendi, rruaza dhe pjesës metalike e cila vendoset në vesh.

Pjesa metalike nuk nxihet

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)