18 990 Lekë
35 990 Lekë
Kurseni 17 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor Elektra LED 43" Smart TV

  • TV Elektra modeli ET-W43FHDDS
  • Marresi DVB-T2/C/S2
  • Me rezolucion Full HD
  • Sistem operativ Android 11.0
  • Me garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45271

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1825)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (211)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (13)
I disponueshëm
340 Lekë
Shitur (57)
3 ne stok
999 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 991 L
Shitur (40)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 12000 L
17 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 13000 L
19 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 400 L
3 090 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 7000 L
25 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (176)
I disponueshëm
- 8000 L
6 990 Lekë
14 990 Lekë
1 ne stok
- 4900 L
9 990 Lekë
14 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 30000 L
29 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (137)
I disponueshëm
- 27000 L
22 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (112)
I disponueshëm
- 49010 L
149 990 Lekë
199 000 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 20090 L
24 900 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 10000 L
11 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (1845)
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 35000 L
35 990 Lekë
70 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart i markes Elektra modeli ET-W43FHDDS

* Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi

* Me madhesi ekrani 43", ne ekran LED per te dhene pasteri me te larte te ngjyrave

* Me rezolucion Full HD 1920x1080

* Marresi DVB-T2/C/S2 per te kapur sinjalet digjitale

* Me 3 porta HDMI, 2 porta USB 2.0, Dalje Optikale, ETHERNET, RJ45, VGA, CVBS/ AUDIO IN, PC AUDIO IN, COAX,  MINI YPBPR, Earphone

* Sistemi qe perdor televizori Smart eshte Android 11.0

* Sistemi i videos DVB-S2/T2/T/C PAL SECAM

* Me kapacitet 1GB RAM + 8 GB Memorie

* Fale funksionit Smart ju do te gjeni dhe E-share te instaluar, i cili ju jep mundesine te trasmetoni imazhe nga smartphoni tuaj ne televizorin tuaj dhe anasjelltas (imazhet e tv tuaj t'i shihni edhe ne smartphone-in tuaj)

* Audio cilesore dhe shume te paster e tingullit te cdo shfaqje

* Me kornize te holle anesore ne ngjyre te zeze, per te dhene nje pamje me elegante

* Garanci 1 Vit

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

super 5 yje

I kam kontrolluar te gjitha dyqanet e tjera per cmimin e 43 dhe aladini kishte me te lirin, nuk e besova ne fillim e porosita me skepticizem, por kur me erdhi produkti ne kohe, me flet garanci dhe fature tatimore te regullt u ndjeva mire qe edhe ne shqiperi ka filluar te kete kompani si kjo. Bravo e meritoni 5 yje


punon shum mire

tv 43 me internet dhe me 2 vjet garanci,ja vlen

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

super 5 yje

I kam kontrolluar te gjitha dyqanet e tjera per cmimin e 43 dhe aladini kishte me te lirin, nuk e besova ne fillim e porosita me skepticizem, por kur me erdhi produkti ne kohe, me flet garanci dhe fature tatimore te regullt u ndjeva mire qe edhe ne shqiperi ka filluar te kete kompani si kjo. Bravo e meritoni 5 yje


punon shum mire

tv 43 me internet dhe me 2 vjet garanci,ja vlen