99 990 Lekë


Përshkrimi

  • TV Sony LED 49" SMART
  • 4K ULTRA HD 
  • Te integruar marresin DVB-T2 / C / S2  
  • HDMI/ USB/ Kompozitiv AV / Ethernet/ Wireless/ Bluetooth
  • Garancia 2 vite 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32385

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
99 990 Lekë
109 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
89 990 Lekë
99 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
189 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
18 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
- 2000 L
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (124)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
36 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (112)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 10000 L
52 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 8000 L
27 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
19 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

TV Sony LED 49" SMART modeli KD49XF7596BAEP . Garancia 2 vite

Me cilesi 4K ULTRA HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte shume e larte

Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / C / S2 . Sistem android 

Portat qe ofron jane HDMI/ USB/ Kompozit AV / Ethernet/ Wireless/Bluetooth 

Audio eshte ne parametra 2 X 10 W dhe frekuence MOTIONFLOW XR 400 HZ

Permasat me mbajtese jane 110.1 X 70.5 X 27.9 cm

Permasat pa mbajetese 110.1 X 64.5 X 5.8 cm 

Specifikat

Marka Sony
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Modeli i Telefonit Samsung

Reviews (0)