2 490 Lekë


Përshkrimi

Dekoroni dhomen e vajzes me tre balerinat e vogla.

Realizuar ne telajo me pikture dhe kolazh malerialesh te tjera dekorative.

Personalizohen me emrin e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25544

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
100 790 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Dekoroni dhomen e vajzes me tre balerinat e vogla.

Realizuar ne telajo me pikture dhe kolazh malerialesh te tjera dekorative.

Personalizohen me emrin e vogelusheve.

Ngjyrat mund te personalizohen sipas deshires.

Permasat e nje telajoje: 20 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produktet që keni parë

Reviews (0)