59 900 Lekë


Përshkrimi

  • Mosha: 0-36 muaj
  • Skelet alumini
  • Permban koshin, mbulesen dhe canten e bebit.
  • Merret kudo me vete
  • Me hapje dhe mbyllje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 81594

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
4 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
26 090 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 20000 L
54 990 Lekë
74 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
15 990 Lekë
4 ne stok
67 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
73 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet.

Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Mbyllur: L 57 - P 6 - H 83 cm • Pesha: kg 5.9

Me karrocë: L 57 - P 90 - H 117 cm • Pesha: kg 10.8

NAVICELLA / Interna: L 35 - P 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9

PASSEGGINO: L 57 - P 86.5 - H 100 cm • Pesha: kg 8.8

Ndenjesja per automjete: L 44,5 - P 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

Reviews (0)