74 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra

  • Karroce, ndenjese dhe kosh qe kthehen ne te dyja anet per femijet deri ne 22 kg
  • Me adaptore per ta vendosur ndenjesen ne makine
  • Karroca, ndenjesja koshi dhe tenda jane bere prej materiali te papershkueshem nga uji
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 62940

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (117)
I disponueshëm

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

64 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
4 ne stok
- 2000 L
42 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
19 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
44 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
80 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 090 Lekë
I disponueshëm
71 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra

* Karroca Elektra e koleksionit 2020 qe kombinon inovacionin me dizajnin qe bie ne sy, me funksionet dhe diversitetin e pajisjeve

* E pershtatshme per femijet e porsalindur dhe femijet ne peshen deri ne 22 kg

* Set 3 ne 1 me karroce, ndenjese dhe kosh

* Karroca perbehet nga materiali alumin dhe nje mbeshtjellese per femijet deri ne 13 kg

* Karroca eshte me skelet teper te forte, rezistente ndaj gervishtjeve, me cilesine PA6 polimer dhe me efekt anti goditje

* Koshi ofron nje mbulese te rehatshme per femijet

* E lehte dhe teper e manovrueshme

* Ndenjesja eshte e rehatshme dhe me plot hapesire, e pershtatshme per foshnjat deri ne moshen 6 muajshe me peshe deri ne 9 kg

* Dysheku i bute do te krijoje rehati per te voglin tuaj dhe mbulesa e ngrohte do te siguroje ngrohtesine e nevojshme ne ditet e ftohta

* Ndenjesja mund te montohet ne te dyja drejtimet: perballe me prindin ose ne anen e levizjes

* Mund ta rregulloni mbeshtetesen ne disa pozicione, per te siguruar komoditetin e foshnjes

* Ofrohet dhe pozicioni plotesisht shtrire, i pershtatshem per te fjetur me jastekun e bute, i cili gjithashtu kujdeset per komoditetin e te voglit

* Me adaptore per te vendosur ndenjesen ne makine. Mund ta vendosni lehtesisht ne automjetin tuaj. Vendoset per te gjithe femijet mbi 0 muajsh

* Doreza e ndenjeses eshte prej material alumini dhe mund te rregullohet sipas gjatesise

* Karroca, ndenjesja koshi dhe tenda jane bere prej materiali te papershkueshem nga uji

* Seti perfshin dhe nje cante praktike me xhepa termike per te vendosur pajisje shtese, nje mbulese kembesh ne ndenjese

* Me nje rrip sigurimi me 5 kapje

* Skeleti i karroces eshte i perbere nga material alumini i lehte ne peshe

* Karrocen mund ta mbani lehtesisht dhe me nje dore

* Pjesa e prapme e ndenjeses eshte krijuar per te qene e pershtatshme dhe ne pozicionin komplet te shtrire

* Tenda eshte rrjete e papershkueshme nga uji, qe femija te mund te marre lirshem ajerqe mund te mblidhet ose te hapet ne 3 pozicione

* Gomat jane te perbera nga material PU me nje kapacitet te shkelqyer ne mbajtjen e peshes dhe qe i rezistojne kohes

* Pajisur me sistem frenimi 

Pesha:

Pesha e skeletit se bashku me gomat: 6.85 kg

Pesha e skeletit pa gomat: 4.75 kg

Pesha e dyshekut: 3.3 kg

Pesha e ndenjeses: 3.8 kg

Pesha e ndenjeses per ne makine: 2.7 kg

Permasat:

- Permasat e karroces kur eshte e hapur:

Gjatesia: 75 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 111 cm

- Permasat e karroces kur eshte e mbledhur:

Gjatesia: 72 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 40 cm

- Permasat e dyshekut:

Gjatesia: 83 cm

Gjeresia: 39 cm

- Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 87 cm

Gjeresia: 33 cm

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)