1 650 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Cante Barbie My Trendy Troussee

  • Cante Trendy me dizajn Barbie me aksesore make up-i
  • Gjeni buzekuq, rimel, ton per syte, blush, aplikues
  • Me nje krah transparent dhe krahun tjeter ne formen e nje cante fashion
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70052

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 300 L
790 Lekë
1 090 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (464)
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Lisciani Cante Barbie My Trendy Troussee

Canta me aksesoret per te qene nje super fashioniste

Argetohuni duke u stiluar ju dhe miqte tuaj

Per nje pamje vertet magjepsese sikur te jeni fashioniste te verteta

Njeri krah i cantes vjen ne format transparent per te pare te gjithe aksesoret dhe krahu tjeter vjen ne format ne ngjyre roze

Me doreze ergonomike per te marre canten me vete kudo ku shkoni, per te qene kudo te kuruar

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive perceptuese, psikomotorike, perqendrimin, memorjen dhe aftesite koordinuese

Behuni dhe ndihuni trendi duke u stiluar sipas deshires suaj

Ne canten fantastike kozmetike do te gjeni:

- 2 buzekuq

- 7 buzekuq me xixa

- 4 rimel

- 3 blush per faqet

- 2 bubbles

- 2 aplikues

Permasat e produktit:

Gjatesia: 20 cm

Gjeresia: 6 cm

Lartesia: 18 cm

Reviews (0)