3 315 Lekë
3 900 Lekë
Kurseni 585 Lekë


Përshkrimi

Një set i përbërë nga bojë flokësh natyrale  në 12 nuanca që mbulojnë që në aplikimin e parë dhe nuk shkarkojnw, si dhe shampo dhe maskë që theksojnë intesitetin e ngjyrës, e ruajnë atë, si dhe ushqejnë dhe riparojnë flokët e dëmtuar, të dekoloruar dhe pa shkëlqim.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53109

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

NOAH Bojë flokësh natyrale  në 12 nuanca

Bojërat e flokëve NOAH kanë në përbërje Proteina Orizi dhe Vaj Lini, të cilët i japin flokëve ngjyrën e dëshiruar dhe mbulimin e thinjave që në aplikimin e parë, duke u kujdesur për lëkurën e kokës dhe fibrat e flokut.
Formula e re NUK PËRMBAN Amoniak, Paraben dhe Rezorcinë në asnjë nga nuancat, dhe është e këshillueshme edhe për lëkurë delikate.

Proteinat e Orizit dhe Vaji i Linit krijojnë një mbështjellje natyrale të flokut, duke e mbrojtur atë, dhe duke i dhënë butësi, elasticitet dhe shkëlqim. Përdorimi i bojës me Shampon Noah 1.6 për flokë të lyer, përforcon ngjyrën dhe zgjat intesitetin e saj, duke i dhuruar flokut fleksibilitet dhe rezistencë ndaj këputjes.

PËRDORIMI

Për një përdorim korrekt të produktit, lexoni me vëmendje fletën ilustruese në brendësi të paketimit.

NOAH Shampo për flokë të lyer, të djegur, të dekoloruar

SHAMPO PROFESIONALE                

Me Fitokeratinë Orizi.

Shampo pa silikon, e formuluar për të forcuar ngjyrën e flokut  duke i zgjatur jetëgjatësinë dhë intesitetin bojës.

Ristrukturon dhe riparon flokun e dëmtuar, duke krijuar një film (shtresë) mbrojtëse natyrale që mbron flokun, duke i dhënë shkëlqim, trashësi, elasticitet dhe butësi.

Është e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia: 250 ml

PËRDORIMI:

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

NOAH Maskë për mbrojtjen e bojës

PRODUKT PROFESIONAL

Maskë me fitokeratinë orizi

Kjo maskë pa silikon, ka veprim rigjenerues për flokun e ngjyrosur, të trajtuar apo të dëmtuar.

Është e formuluar për të forcuar bojën e flokëve, duke zgjatur intesitetin e saj

Sasia 200 ml

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

PËRDORIMI:

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni maskën dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Reviews (0)