24 990 Lekë
38 990 Lekë
Kurseni 14 000 Lekë


Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Red Devil

  • Karrige gaming per pozicion komfort dhe ne rehati te plote
  • Me 2 mbeshtetese per krahet, shpinen dhe koken
  • Me doreze per rregullimin e lartesise
  • Mban peshe deri ne 120 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64622

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 18000 L
29 990 Lekë
47 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 500 L
53 999 Lekë
54 499 Lekë
2 ne stok
31 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Red Devil

Karrige Red Devil nga White Shark ne shitje per eksperiencen super komforte te lojes

Shijoni lojen pa u shperqendruar nga asgje tjeter ne karrigen krijuar per komfort dhe suport

Me 2 mbeshtetese per krahet ne ngjyre te zeze

Karrigia mund te rrotullohet ne kend 180 grade dhe mund dhe te ndalohet rrotullimi me ane te dorezes ne anen e djathte te karriges

Me mbeshtetese per koken dhe shpinen, per te siguruar rehati absolute

Perbehet nga material PVC (polivinil chloride) dhe tekstil

Baza eshte metalike, me 5 kembe mbeshtetese

Mban pesha deri ne 120 kg

Ne ngjyre te zeze dhe te kuqe

Kujdes! Ju nevojitet te instaloni vete karrigen

Manualin dhe instruksionet e perdorimit i gjeni ketuPermasat e produktit:

Permasat e ndenjeses: 55 x 48 cm

Gjeresia e shpatullave: 55 cm

Permasat e karriges: 67 x 63 x 126-136 cm

Diametri i bazes: 35 cm

Lartesia e ndenjeses: 46-56 cm

Lartesia e mbeshteteses per shpinen: 83 cm

Specifikat

Marka White Shark
Materiali METAL & PLASTIK
Kapaciteti ( ne kg ) 120kg

Reviews (0)