2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje gaming White Shark per eksperience te plote
  • Pajisur me mikrofon dhe buton kontrolli te volumit
  • Me kapje te sinjaleve ne te gjitha drejtimet
  • Ne ngjyre te zeze dhe te kuqe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50432

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 591 L
4 999 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 549 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje White Shark GH-2040 SERVAL

Kufje gaming White Shark ne komforditet dhe lehtesi perdorimi

Dizajn teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme dhe mbulim te plote

Vjen me skelet ne material plastik dhe veshje te bute sfungjeri

Mikrofoni kap sinjale transmetimi nga te gjitha drejtimet (omnidirectional)

E pershtatshme me pajisjet, si: kompjuter apo laptop

Ne ngjyre te zeze ne veshjen e jashtme dhe te kuqe ne pjesen e brendshme

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca 32 Ohm
Motori 40 mm
Rezistenca e mikrofonit 2200 Ohm
Fuqia hyrese/dalese audio 2 x 3.5 mm
Frekuenca 20Hz - 20kHz
Sensitiviteti i kufjeve 103 +/- 3 dB
Sensitiviteti i mikrofonit -62 +/- 3 dB
Permasat e mikrofonit 6 x 5 mm
Gjatesia e kabullit 2 metra

Produktet që keni parë

Reviews (0)