2 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming BT8 me mikrofon

  • Kufje gaming ne audio cilesore BT8
  • Lidhje me fishe jack 3.5 mm
  • Me bas te fuqishem
  • Pajisur me mikrofon ne kend perkulje 90 grade
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69849

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
4 390 Lekë
5 390 Lekë
I disponueshëm
- 1831 L
6 159 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 2191 L
3 599 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1091 L
1 199 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1800 L
4 599 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 1591 L
5 899 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
9 999 Lekë
10 199 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2491 L
5 499 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
- 2991 L
5 999 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1491 L
5 999 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming BT8 me mikrofon

Kufje gaming ne modelin Bt8

Per nje eksperience te vertete gaming, ne lojerat qe do ju duken sikur te jeni realisht pjese e lojes

Me nje bas qe ju mundeson te degjoni tinguj ne nje zone me mbulim te gjere

Pajisur me mikrofon qe mund te perkulet ne kend 90 grade per lehtesi perdorimi

Me sfungjer te bute, qe krijojne izolimin nga mjedisi i jashtem

Me panel per kontrollin e volumit te muzikes dhe lojes qe jeni duke luajtur

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Me bas te fuqishem qe ofron tinguj te paster dhe audio cilesore

Karakteristika te tjera te produktit:

Diametri i motorit40 mm
Sensitiviteti104 dB
Rezistenca32 Ohm
Diametri i mikrofonit6 x 5 mm
Gjatesia e fishes1.5 m

Specifikat

Frekuenca 15 Hz - 20 KHz

Produktet që keni parë

Reviews (0)