8 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics RIG Flex Black Gaming
Videogame, muzike, chat e shume te tjera.
Brenda ne shtepi apo ne rruge, kjo kufje eshte shume fleksibel dhe mund te lidhet me kompiuterin,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 12360

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
790 Lekë
Shitur (54)
Nuk ka me gjendje
2 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (51)
1 ne stok
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 400 L
1 990 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 2400 L
590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1803)
4 ne stok
- 700 L
SHITUR
4 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (15)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Kufje Plantronics RIG Flex Black Gaming
Videogame, muzike, chat e shume te tjera.
Brenda ne shtepi apo ne rruge, kjo kufje eshte shume fleksibel dhe mund te lidhet me kompiuterin, tabletin, telefonin apo MP3 tuaj. Teknologjia Plantronics siguron audio shume te qarte dhe bas te thelle qe mos humbisni asnje detaje nga mzuika po biseda. Mikrofoni i cili minimizon zhurmat ben te mundur qe rivalet tuaj ne loje te marrim mesazhin qartesisht, gjithashtu mikrofonin mund ta ndryshoni ne mikrorfon me Telefon.
- Kufja dhe mikrofoni kane qartesi superiore audio
- Bas i thelle
- 2 mikrofone te nderrueshem
- Te lehta dhe komode
- Lidhen shpejt me PC, Mac apo Telefon, Tablet
Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj
Produkt origjinal

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)