2 299 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 191 Lekë


Përshkrimi

Mouse Gaming Redragon Memeanlion Chroma M710

  • Me 8 butona te programuar per cilesi dhe komforditet ne perdorim
  • Me dizajn ergonomik me ndricim ne 7 modele ngjyrash
  • Me rezolucion 5000 DPI
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55174

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2799 L
5 191 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 3091 L
9 899 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 800 L
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 800 L
4 490 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 7039 L
6 951 Lekë
13 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 300 L
3 690 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3991 L
7 999 Lekë
11 990 Lekë
3 ne stok
- 864 L
6 335 Lekë
7 199 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mouse Gaming Redragon Memeanlion Chroma M710

Krijuar posacerisht per gamers, Mouse Redragon Memeanlion Chroma M710 ofron nje performance te shkelqyer

Me rezolucion 5000 DPI (mund ta rregulloni dhe deri ne 10000 nese perdorni dhe software)

Me 8 butona te programuar dhe optimizuar per te ofruar cilesi dhe komforditet ne perdorim

Me dizajn ergonomik qe lehteson punen tuaj si ne doren e majte apo te djathte

Perbere nga materiali Teflon ne pjesen e poshtme te kembeve per kontroll te plote gaming

Funksionon me sistemet e operimit Windows 10, 8, 7, Vista, XP apo sisteme me te reja

Me shpejtesi reagimi ndaj komandave 20 G (acceleration)

Me ndricim ne 7 modele ngjyrash, Chroma lighting dhe efekte ngjyrash

Permasat e produktit:

Pesha: 133.5 grame

Permasat: 11.3 x 7 x 2.54 cm

Reviews (0)